ANASAYFA » HAKKIMIZDA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Moldova  turizm ve danışmanlık 2014 yılında moldova'nın başkenti  kişinev'de kurulmuştur 2014 yılından buyana Türkiye'den Moldova'ya gelen gerek ticari gerek gezi amaçlı Türk vatandaşlarına konaklama rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Moldova'da  profesyonel rehber kadrosu ve ticari danışmanlıkta anlaşmalı olduğu avukat ve yeminli mali müşavir ler ile şirket kurulumlarınızda  Moldova kanunlarına uygun danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.